Вода
Аква Світ і Ко

waterall Вода життєво необхідна. Вона потрібна скрізь — у побуті, сільському господарстві та промисловості. Вода є однією з найважливіших складових частин організму, виступаючи в якості гарного розчинника поживних речовин, середовища протікання різних хімічних реакцій.
Вода, яку ми споживаємо, повинна бути чистою. Саме це, забезпечує компанія «» — виробляє чисту і корисну, а окрім того, насичену іонами йоду воду. Адже на сьогоднішній день проблема йододефіциту набула особливо гострого характеру в Україні. Вміст йоду у воді, ґрунті, а отже, у продуктах харчування рослинного походження непристойно малий. Йод настільки ж примхливий, як і аскорбінова кислота: якщо страви готуються на сильному вогні, то втрачається до 40% мікроелементів. Враховуючи це, компанія «» забезпечила випуск питної води, яка збагачена іонами йоду.

При виробництві води компанія «» використовує збалансовану систему очищення, завдяки якій вода при кип’ятінні не залишає накипу, проте зберігає усі необхідні корисні речовини. Сучасні система фільтрації та розливна система дозволяють зберегти первинний склад води, тому вона підходить як для безпосереднього споживання, так і для приготування їжі.

Для забезпечення потреб усіх споживачів компанія «» виробляє негазовану питну воду «Лазурна» (у тарі 19 та 5 л) та негазовану (у тарі 19 та 5 л) або слабо газовану (у тарі 1,5 та 0,5 л) воду «Йодіс-Лазурна».